Koncepcja wizualna dnia ślubu

konsultantka ślubna

Dla kogo jest ta usługa?

Planowanie strony wizualnej wesela to część pracy wedding plannera. To ta kreatywna odsłona organizacji- element, który para powierza konsultantowi ponieważ przykładowo:
👉 Nie wie jakie są możliwości dekoracyjne i trendy, ponieważ nigdy nie miała styczności z tym tematem.
👉 Nie do końca wie jak zaaranżować wybrany przez siebie lokal. Nie wie co będzie pasować, a co nie lub jak konkretnie wpleść swoje życzenia względem strony wizualnej, tak aby wszystko tworzyło spójną, dopieszczoną całość.
👉 Nie ma czasu nad tym myśleć, oczekuje gotowych propozycji.
👉 Nie orientuje się w cenach rynkowych poszczególnych elementów, oczekuje odpowiedzi na pytanie- na jaką kwotę się przygotować oraz jaki będzie stosunek jakości do ceny.

Dekoracja wesela- jak ją zaplanować?

Tu należy odpowiedzieć na co najmniej kilka pytań i ustalić choćby gdzie odbędzie się ślub i wesele, w jakiej koncepcji, na ile osób, z jakim budżetem oraz- co najważniejsze- jak w Waszych marzeniach wygląda! Planując- mówiąc oględnie- dekoracje, warto skonfrontować pinterestowe tablice z możliwościami, ocenić plusy i minusy danych rozwiązań i przyglądnąć się temu wydarzeniu całościowo. Dekoracje to nie tylko kwiaty na stołach. Sztuką jest dobrać każdy element tak, aby wszystko tworzyło spójną całość- również z Waszymi oczekiwaniami! Tworząc koncepcję wizualną dopasowuję styl, rozmiar, rozmach do wspomnianych wcześniej czynników, nie zapominając o personalnych preferencjach par. Wspólnie ustalamy czy potrzebujecie wyraźnego motywu przewodniego, jak ważna jest kolorystyka, z jakich rozwiązań dostępnych na naszym rynku możemy rozwiązać, co oryginalnego znaleźć, aby Wasze wesele było WASZE- spersonalizowane, dopasowane do energii, temperamentów i wyśnionej na ten dzień atmosfery.

Jeśli nie tylko dekoracje, to co jeszcze?

Pary często zapominają, że dekoracja nie równa się kwiaty. To też elementy nakrycia (czasem również konieczność negocjacji sposobu serwisu dań!), oświetlenie, materiały drukowane, spoty zdjęciowe, aranżacja stołów tematycznych czy nawet doboru samego jedzenia. Wizualną stronę mogą tworzyć również odpowiednio dobrane atrakcje czy stylizacja pary młodej. Warto połączyć to wszystko, aby uzyskać spektakularny efekt!

Jak może pomóc wedding planner?

Planowanie koncepcji wizualnej wesela mieści się w pakiecie usługi całościowej lub częściowej organizacji, jednak z takiej pomocy mogą skorzystać również pary, które nie współpracują ze mną przy organizacji swojego dnia.

W jakiej formie?

  • Jednorazowej konsultacji- 1,5h – formuła pytanie- odpowiedź. Szybkie rozeznanie w sytuacji, podpowiedzi, pomysły, linki- wycisakam ten czas jak cytrynę, abyście mogli wszystko już samodzielnie zaplanować. Koszt konsultacji: 250zł
  • Oddzielnej usługi o zakresie jaki sami wybierzecie- w całości złoży się z: konsultacji, wymianie inspiracji online, wykonaniu wstępnych moodboardów do omówienia i wyboru, stworzenia ostatecznej tablicy wizualnej, skonstruowania zapytań do firm florystycznych i/lub dekoratorskich, oświetleniowych itp., obsługa zapytań. Wycena indywidualna.

Co zrobić, abyśmy mogli rozpocząć temat? Czekam na kontakt! kontakt@prostodoslubu.pl

Podziel się na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
konsultantka ślubna kraków

Magdalena Sołtys

Wedding planner

Najnowsze wpisy

Koordynacja dnia ślubu

Koordynacja dnia ślubu To, co przeżywa Para Młoda w dniu ślubu wie tylko Para Młoda w dniu ślubu:) Często organizując całość wydarzenia przez wiele miesięcy,

Czytaj dalej

Czego nie wie Para Młoda przed weselem?

Rozmowy, szukanie inspiracji, czytanie ofert, umów, kompromisy, decyzje, czasem kłótnie- słowem: przygotowania do ślubu! Jednak nawet najlepiej przygotowany plan, scenariusz i harmonogram, nie przygotują Was

Czytaj dalej