Patricia i Kuba

Rozszerzona koordynacja ślubu i wesela

Patricia i Kuba zarezerwowali moją usługę na około rok przed planowanym ślubem, kiedy najważniejsi usługodawcy byli już zakontraktowani. Miałam ogromną przyjemność we współpracy z nimi. Poszukiwania reszty usługodawców, dopracowanie koncepcji wizualnej, dodatkowych elementów, scenariusza i logistyki przebiegły w niemal rodzinnej atmosferze.

Przyjęcie weselne w Villi Love

Sakramentalne “tak” Pati i Kuba powiedzieli sobie przed ołtarzem kościoła św. Józefa w Podgórzu. Wesele odbyło się podkrakowskiej Toskanii czyli Villi Love z widokiem na Lanckoronę. Dekoracja w jasnych tonacjach- bielu, ecrue, beżu i pudrowych odcieni kwiatów, została dopełniona pokaźnymi, zielonymi girlandami, zdobiącymi żyrandole. Wybrane przez nas dodatki, w połączeniu z taką oprawą florystyczną stworzyły hybrydę klimatu eleganckiego rustic, ogrodowego z elementami vintage.

Obsługa Villi stanęła na wysokości zadania, zapewniając wysokiej klasy serwis dań i reagując na wynikające z przebiegu dnia i pogody zmiany scenariuszowe. Usługodawcy spisali się znakomicie, dając parze swobodę, profesjonalną obsługę i wyciskając 150% normy!

Muzyka na weselu

DJ czy zespół? To pytanie zadaje sobie wiele par planujących ślub. Podczas tego wesela, para postawiła na połączenie DJ’a z muzyką na żywo. Goście bawili się do muzyki miksowanej na żywo z jednoczesnym, kobiecym wokalem oraz live act’em na skrzypcach elektrycznych.

Dzień Patrici i Kuby tworzyli m.in

Miejsce, deko Villa Love, Bello Matrimonio

Foto Agata Dudek

Video Evil Eye

Muzyka Focus Group