Monika i Mirek

Częściowa organizacja ślubu i wesela

Monika i Mirek początkowo planowali ślub i wesele samodzielnie, jednak szyki przemieszał im covid. Zmiana sali, konieczność aneksowania umów, zmiany terminów i całego planu, sprawiły, że zdecydowali się na wsparcie w organizacji i pomoc w doborze pozostałych elementów. Ślub kościelny oraz wesele, odbywały się na Podkarpaciu, w lokalu ze wspaniałym widokiem na panoramę Krosna. Podczas mszy z ceremonią zaślubin, przygrywała harfa i skrzypce z przepięknym wokalem. Goście bawili się podczas wesela w towarzystwie zespołu z rockowym zacięciem, zewnętrznego baru w postaci oldschoolowej nyski, a dzieciaki świetnie bawiły się w towarzystwie animatorów. Przepięknie wyeksponowany i dopasowany do kolorystyki wesela słodki stół przyciągał wszystkich uczestników imprezy. Pierwszy taniec młodej pary odbył się w kłębach gęstego dymu. 

Dekoracje modern glam

Panna Młoda od początku wiedziała, że ma być dużo kwiatów i biel. Przy współpracy z lokalną firmą florystyczną, udało się stworzyć oryginalną i niebanalną dekorację z mieszanymi kompozycjami na stołach gości. Niskie, bogate kompozycje z białych kwiatów z czarnymi akcentami, przemieszaliśmy z aranżacjami wysokich świeczników i małych bukietów. Ręcznie wywijane, wysokiej jakości róże pojawiły się zarówno w bukiecie panny młodej, jak i w dekoracji sali oraz kościoła. Hortensje, anturium, preparowany ruskus, gerbery z czarnymi środeczkami oraz barwione na czarno akcenty, stworzyły niepowtarzalny efekt. Gęsto ukwiecony stół pary został rozświetlony neonem. Dzięki negocjacjom z lokalem, udało się nam osiągnąć efekt czystych stołów, minimalnej ilości elementów nakrycia, a tym samym eleganckiego przyjęcia w klimacie minimalistycznego modern glam.

Koordynacja dnia ślubu

Ta realizacja była dla mnie wymagająca, jednak bardzo satysfakcjonująca! Cały montaż, odbiory i lokacje usługodawców odbywały się w dniu wesela, a wielu z nich miało do przebycia sporo kilometrów. Na etapie przygotowań zaskoczyły nas niespodziewane trudności, które jednak udało się wziąć sposobem i rozwiązać, aby nasz plan mógł dojść do skutku! Dzięki dokładnemu scenariuszowi i współpracy z lokalem para mogła skupić się na zabawie, nie przejmując logistycznymi szczegółami w trakcie wesela.

Dzień Moniki i Mirka tworzyli m.in:

Lokal Szklane Lniane
Dekoracje J.Love
Foto Krzysiek Wojtoń
Video Zawada Film
Słodkości Słodkie Studio
Bar Krakoski Hultaj
Animacje Mini Brain Academy