Koordynacja

To usługa dla par, które większość przygotowań i wybór usługodawców mają już za sobą. W dniu ślubu czas płynie zupełnie inaczej niż zwykle. Większość jednak, przekonuje się o tym dopiero w akcji, kiedy jest już za późno na pomoc wedding plannera. Koordynacja dnia ślubu Kraków, to usługa coraz bardziej popularna i chętnie wybierana przez Pary Młode lub…prezentowana parze np. przez rodziców czy przyjaciół. Koordynator ślubu pozwala na komfort, spokój i…czas. Dzięki zatrudnieniu go do pomocy, będziecie mieć czas na zabawę, zdjęcia, rozmowy i tańce, a nie formalności, kursowanie do pokoju, pilnowanie płatności czy wiszenie na telefonie.

Koordynator dnia ślubu zapewnia spokój ducha- nic Was negatywnie nie zaskoczy w dniu ślubu, bo wszystko wcześniej zostanie dopilnowane.
To profesjonalne wsparcie na ostatniej prostej- Wy organizujecie wesele po raz pierwszy, a ja...?
Zyskujecie człowieka do zadań specjalnych- odciążenie dla Was, Waszych rodziców i świadków. Dzięki temu czerpiecie z tego dnia, to co najpiękniejsze!

Współpracę zaczynamy jeszcze przed ślubem, kiedy omawiamy poczynione przez Was dotychczas kroki, dopełniamy ustalenia i ustalamy przebieg dnia. Wykonuję dla Was scenariusz, który następnie potwierdzam z Waszymi usługodawcami.

W dniu śłubu czuwam nad wszystkimi elementami scenariusza- gotowością lokalu, atrakcji, przygotowaniami i gotowością podwykonawców od godzin porannych w miejscu wesela i ślubu.
Pomagam w nieoczekiwanych sytuacjach, kontroluję transporty i płatności do zakończenia najważniejszych elementów wesela- zwykle do 1:00
Pomagam gościom odnaleźć się przed i po ceremonii oraz w trakcie wesela;