konsultantka ślubna

Konsultacje

Istnieje możliwość wykupienia pakietu „pełnej konsultacji”, w której patrzę całościowo na Wasze przygotowania do ślubu i wesela.

W trakcie spotkania omawiamy wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z Waszym ślubem i weselem. Doradzam, podpowiadam, uczulam i pomagam w naprowadzeniu Waszego planu działania na właściwy tor. Wspólnie analizujemy przebieg dotychczasowych prac oraz tworzymy harmonogram kolejnych, aby droga do ślubu przebiegła bez większych niespodzianek. Spotkanie trwa kilka godzin. Minimum 3, a dotychczasowy rekord to 7. Możliwe są również konsultacje online.

Koszt całościowej konsultacji to 800zł.

Spotkanie w wygodnym miejscu- możliwe również w Waszym obiekcie weselnym za zgodą właściciela;
Pomoc w dopracowaniu motywu uroczystości, pomysłów na brakujące elementy;
Podpowiedzi w nękających Was wątpliwościach- również budżetowych czy logistycznych;

Druga formą konsultacji przedślubnej jest rozmowa typu „Pytanie- odpowiedź”. Sami wybieracie temat rozmowy- mogę pomóc Wam wybrnąć z dowolnego zagadnienia. Pary czasem proszą o konsultację w zakresie ułożenia scenariusza, doradztwo w zakresie koncepcji wizualnej czy w problemach z lokalem. Udzielałam tez konsultacji w zakresie wyboru sukni ślubnej, kiedy klientka niezbyt wiedziała od czego zacząć, na co zwrócić uwagę, skąd różnice w cenach itp.

Konsultacja ślubna trwa 1,5h- sami wybieracie temat.
Możliwe spotkanie online lub na kawie w Krakowie.
Koszt konsultacji to niezmiennie 250zł.
konsultantka ślubna