Organizacja

całościowa lub częściowa Rozwiązanie idealne dla Par, które oczekują wesela na najwyższym poziomie bez stresu i ryzyka, że coś pójdzie nie tak.
Usługa często wybierana przez Pary mieszkające za granicą lub potrzebujące pełnego odciążenia w przedślubnych obowiązkach.
Podejmujemy współpracę od momentu podpisania umowy (w dowolnym momencie przygotowań) do zakończenia wesela- proponuję rozwiązania korzystne dla Was w każdym temacie, kontroluję umowy, przedstawiam oferty, spotykam się z podwykonawcami, koordynuję przebieg prac i samego dnia ślubu.

Jest możliwość stworzenia pełnomocnictwa, które pozwala mi na podpisywanie umów w Waszym imieniu. Pełna współpraca ze mną pozwala uniknąć kosztownych błędów, zająć się tym co najprzyjemniejsze w planowaniu ślubu bez ryzyka, że zabraknie na cos czasu czy zostanie wykonane nie po „Waszemu”.

Na koszt tego typu współpracy wpływa bardzo wiele czynników, dlatego najłatwiej przedstawić mi skrojoną na miarę ofertę po niezobowiązującym spotkaniu, kiedy poznam Wasze oczekiwania i potrzeby. Pełną listę zadań, którymi mogę się zająć, mogę przedstawić podczas spotkania lub przesłać mailowo.
Jeśli zależy Wam na orientacyjnej wycenie bez spotkania- zapraszam do kontaktu!

Koordynacja

Nie chcąc zrzucać na głowę rodziców czy świadków obowiązków związanych z dopilnowaniem podwykonawców, przebiegu ceremoni czy transportem gości, pary decydują się na tę usługę, która zyskuje w Polsce na popularości z każdym sezeonem! Czasem w końcowej fazie przygotowań, kiedy wszystko niby zarezerwowane- para rozkłada ręce w obawie o rozwiązania logistyczne w trakcie Wielkiego Dnia. Z pomocą przychodzi więc wedding planner. Na kilka dni/tygodni przed ślubem zapoznaję się ze stanem prac, wybranymi przez Państwa podwykonawcami i następnie spinam to w scenariusz, podpowiadam co jeszcze wypada zrobić i koordynuję przebieg dnia ślubu. Dopinam przygotowania w miejscu wesela, pomagam podczas ceremonii odnaleźć się Parze i gościom, stoję na straży drobnych wpadek w trakcie wesela, zajmuję się transportami, podwykonawcami, płatnościami i nieoczekiwanymi zadaniami.

Pakiet zawiera:
☑ wszystkie elementy z pakietu konsultacji
☑ wizyta w Sali weselnej przed weselem- ustalenie szczegółów przyjęcia i oczekiwań pary
☑ obecność w Sali i miejscu ceremonii w godzinach dopołudniowych w dniu ślubu
☑ dopilnowanie wszystkich elementów- nakryć, dekoracji, atrakcji, przygotowania i gotowości podwykonawców
☑ dopilnowanie przebiegu ustaleń scenariusza
☑ pomoc w kierowaniu gośćmi podczas uroczystości
☑ pomoc w „awaryjnych” sytuacjach do zakończenia najważniejszych elementów wesela;

Konsultacje

W trakcie spotkania omawiamy wszystkie, najważniejsze zagadnienia związane z Waszym ślubem i weselem. Doradzam, podpowiadam, uczulam i pomagam w naprowadzeniu Waszego planu działania na właściwy tor. Wspólnie analizujemy przebieg dotychczasowych prac oraz tworzymy harmonogram kolejnych, aby droga do ślubu przebiegła bez większych niespodzianek. Spotkanie trwa ok 4 godziny.

Pakiet zawiera:
☑ spotkanie w wygodnym miejscu- możliwe również na sali weselnej za zgodą właściciela;
☑ listę polecanych podwykonawców w zależności od Waszego zapotrzebowania;
☑ pomoc w dopracowaniu motywu uroczystości, pomysłów na brakujące elementy;
☑ stworzenie ram scenariusza dnia ślubu, aby przebiegł bez niepotrzebnych zakłóceń;
☑ podpowiedzi w nękających Was wątpliwościach- również budżetowych czy logistycznych;
☑ pogotowie mailowe- zdalne podpowiedzi do dnia wesela;