Magda i Maciek

Wesele odbyło się w "Białej Wilczycy" pod Krakowem. Sala zdeterminowała wybór kolorów przewodnich: bordo i złota. Na zewnątrz stanął Prosecco Van zachęcając gości do pogaduszek przy bąbelkach.

Fot. Kasia Kolecka Fotografia

Ala i Przemek

wzięli ślub cywilny na łące pod zamkiem w Korzkwi. Wybrali usługę koordynacji samego ślubu oraz niepełną koordynację wesela. Odbyło się ono w Dworze w Tomaszowicach.

Fot. Architekci Marzeń

<
<
<

Natalia i Mat

sami skroili moją pomoc na miarę swoich potrzeb. Zaplanowali swój zimowy ślub w sercu Krakowa sami. Korzystali jednak z niewielkiej pomocy przy rozmowach z salą i dekoratorką oraz przy wyborze sukni. W dniu ślubu potrzebowali też niepełnej koordynacji.

Fot. FotoKropacz

Sesja modern-boho


Stodoła, namiot, ceglana piwnica czy drewniana sala- to miejsca idealne na przyjęcia weselne w stylu boho. Postanowiłam jednak spróbować dopasować ten styl do wesela w przestrzeni dużego miasta. Tak powstała sesja zdjęciowa w klimacie do którego najbardziej pasuje chyba nazwa „modern boho”. Mam nadzieję, że zdjęcia staną się inspiracją dla bezkompromisowych, zdecydowanych i nietuzinkowych, przyszłych par młodych, które nie boją się innowacji;) Swoją wizję z udziałem świetnych usługodawców z branży ślubnej, zrealizowałam w miejscu, gdzie krakowska Wisła rozdziela Podgórze i Kazimierz. Dwupoziomowa barka zacumowana przy bulwarze stanowi wyjątkowe miejsce do organizacji przyjęcia weselnego w oryginalnej odsłonie. Z odpowiednią oprawą, dekoracjami i detalami można uzyskać spektakularny efekt i zachwycić swoich gości. Beż, zimne odcienie niebieskiego, dżins i miedź- to nasza paleta. Minimalistyczna papeteria, oryginalne kompozycje kwiatowe i industrialne elementy w połączeniu z dodatkami w duchu typowo boho, sprawiły, że uzyskaliśmy wyjątkowy efekt!
Podwykonawcy:
weddingplanner:
Wytwórnia Przyjęć Wedding Day
Foto: Kasia Kolecka Fotografia
Video: Feel8studio
Miejsce: Barka Augusta
Dekoracje i kwiaty: Lilacorio
Salon sukien: Bellovelo Suknie Ślubne
Papeteria: Papierowa Gruszka - Papeteria okazjonalna
Makijaż: Anna Świegoda Wizaż i Stylizacja
Dodatki: przypinki Happy Pins lizaki @Fabryka Fajności
Tort: Velour CakeStudio
Fryzura: Kateryna Pasko Hair Styling

Sesja Pałacowa


Moja sesja w Pałacu Żeleńskich ma pokazać, że Panna Młoda a tym samym wesele mogą być klasyczne, romantyczne i nieco szalone w jednym momencie! Za sprawą cudnych dodatków i niesamowitej modelki uzyskaliśmy nieco bajkowy efekt, który może stać się inspiracją dla wielu przyszłych panien młodych do opracowania koncepcji wizualnej własnego wesela!
Podwykonawcy:
Organizacja:
Prosto do ślubu http://prostodoslubu.pl/
Foto: Kasia Kolecka http://kasiakolecka.pl/
Miejsce: Pałac Żeleskich https://www.palac-zelenskich.pl/
Dekoracje i kwiaty: Deko- Lilacorio http://www.lilacorio.pl/
Modelka: Modelka - Jessica Korfel
Suknie: Bellovello- http://www.bellovelo.pl/
Papeteria: Papier i Tusz- https://www.papieritusz.pl/
Biżuteria: White Jasmine https://whitejasmine.pl/
Słodkości: My Sweet Home Bakery- https://www.facebook.com/marssweethomebakery/
Makeup: Olga Kamińska https://www.facebook.com/kaminskamakeuphairstyle/